Undergraduate Courses

קורסים לתלמידי תואר ראשון

סימון המסלולים:

הערות

א) מקצועות חובה בפיזיקה משותפים לכל המסלולים והמגמות

מס׳ שם course-name נק״ז ש״ש group / website / teacher010304050608091012ma mi קדם
203-1-1141 מבוא לשיטות מתמטיות בפיסיקה
Introduction to mathematical methods in Physics
Introduction to mathematical methods in Physics 4 3-2-0 2020A-10:   כץ אבגני
2020A-20:    
2020A-11:   חבר   שמעון אריה
2020A-12:   חבר   שמעון אריה
2020A-13:    
2020A-21:    
xxxxxxxxxx
203-1-1161 מבוא לפיסיקה מודרנית
Introduction to modern physics
Introduction to modern physics 2 2-0-0 2020A-10:   מידן דגניתxxxxxxxxxx x
203-1-1171 פרקים בפיסיקה קלאסית
Topics in Classical physics
Topics in Classical physics 2 2-0-0 2019B-10:   ליוברסקי יוריxxxxxxxxxx x 20311281
203-1-1281 פיסיקה 1 - לתלמידי פיסיקה
Physics 1 for Students of Physics
Physics 1 for Students of Physics 5 3-3-0 2020A-10:   ציטרין עדי
2020A-11:   יגאל   תומר
2020A-12:   יגאל   תומר
2020A-13:    
xxxxxxxxxx x
203-1-2121 פיסיקה 3
Physics 3
Physics 3 4 3-2-0 2020A-10:   קריצבסקי אולג
2020A-11:   אליקשוילי   אלכסנדר
2020A-12:    
xxxxxxxxxx x 20312371, 20119631, 20119681
203-1-2161 תרמודינמיקה ומכניקה סטטיסטית 1
Thermodynamics and Statistical Mechanics 1
Thermodynamics and Statistical Mechanics 1 3.5 3-1-0 2020A-10:   גדלין מיכאל
2020A-11:   גל   יותם
2020A-12:    
xxxxxxxxxx x 20119821, 20119821, 20119831, 20312371, 20119631, 20119671
203-1-2261 תרמודינמיקה ומכניקה סטטיסטית 2
Thermodynamics and Statistical Mechanics 2
Thermodynamics and Statistical Mechanics 2 3.5 3-1-0 2019B-10:   בר לב יבגני
2019B-11:   מושקוביץ   עידו
xxxxxxxxxx 20312161
203-1-2281 מכניקה אנליטית
Analytical Mechanics
Analytical Mechanics 4 3-2-0 2020A-10:   קובץ עילי
2020A-11:   אילני   גדעון
2020A-12:    
xxxxxxxxxx x 20312371, 20119821, 20119541, 20119631, 20119681 הפסקה של שעה בין 13-14
203-1-2371 פיסיקה 2 - לתלמידי פיסיקה
Physics 2 for Students of Physics
Physics 2 for Students of Physics 5 4-2-0 2019B-10:   גדלין מיכאל
2019B-20:    
2019B-11:   אליקשוילי   אלכסנדר
2019B-12:   אליקשוילי   אלכסנדר
2019B-21:    
xxxxxxxxxx x 20311281, 20119821, 20311141 שעה אחת תינתן כתרגול עזר על ידי המרצה.
203-1-2381 אלקטרודינמיקה 1
Electrodynamics 1
Electrodynamics 1 4.5 4-1-0 2019B-10:   ליוברסקי יורי
2019B-11:   אזולאי   ברק
2019B-12:   אזולאי   ברק
xxxxxxxxxx 20312371, 20312281, 20119681
203-1-2553 מעבדה ב1 בפיסיקה לתלמידי פיסיקה
Physics Laboratory B1 for Students of Physics
Physics Laboratory B1 for Students of Physics 2 0-0-4 2020A-10:   ציטרון צבי הירש
2020A-20:   ציטרון   צבי הירש
xxxxxxxxxx 20311623, 20311623, 20311523
203-1-3141 תורת הקוונטים 1
Quantum Theory 1
Quantum Theory 1 4 3-2-0 2019B-10:   פיינגולד מריו
2019B-11:   דהן   דניאל
2019B-12:   דהן   דניאל
xxxxxxxxxx 20312281, 20312121
203-1-3241 תורת הקוונטים 2
Quantum Theory 2
Quantum Theory 2 5 4-2-0 2020A-10:   כהן דורון
2020A-11:   דהן   דניאל
xxxxxxxxxx 20313141
points points   48.548.548.548.548.548.548.548.548.548.525.5

ב) מקצועות חובה נוספים בפיזיקה לפי מסלול/מגמה

מס׳ שם course-name נק״ז ש״ש group / website / teacher010304050608091012mami קדם
203-1-1101 אסטרופיסיקה כללית 1
General Astrophysics 1
General Astrophysics 1 3.5 3-1-0 2019B-10:   קשת אורי
2019B-11:   אילני   גדעון
x 20313141, 20312381, 20312161
203-1-1623 מעבדה א בפיסיקה לתלמידי פיסיקה
Physics Laboratory A for Students of Physics
Physics Laboratory A for Students of Physics 1.5 0-0-3 2019B-10:   ביטון יעקב
2019B-20:   ריץ'   דניאל
2019B-30:   ריץ'   דניאל
2019B-40:   ריץ'   דניאל
2019B-50:   ריץ'   דניאל
2019B-60:   ביטון   יעקב
xxxxxxxxxx 20311281 המעבדה מתקיימת בחדר מינוס 102 בנין
203-1-2181 אופטיקה קלסית ומודרנית
Classical and Modern Optics
Classical and Modern Optics 3.5 3-1-0 2019B-10:   גולומב דוד
2019B-11:   סוקולובסקי   גבי
x 20312121 הקורס חובה למגמת אלקטרואופטיקה בחירה לשאר.
203-1-2291 סמינר על נושאי מחקר במחלקה 1
Research Topics Seminar 1
Research Topics Seminar 1 .5 0-0-1 2020A-10:    xxxxxxxxx
203-1-2292 סמינר על נושאי מחקר במחלקה 2
Research Topics Seminar 2
Research Topics Seminar 2 .5 0-0-1 2020A-10:    xxxxxxxx 20312291 לומדים ב-207 בנין 54.
203-1-2551 בטיחות במעבדה
Laboratory Safety
Laboratory Safety 0 0-0-0 2020A-10:    xxxxxxxxx
203-1-2631 אלקטרוניקה
Electronics
Electronics 4 3-2-0 2019B-10:   בלומנפלד עדי
2019B-11:   בלומנפלד   עדי
x 20312371
203-1-2653 מעבדה ב2 בפיסיקה לתלמידי פיסיקה
Physics Laboratory B2 for Students of Physics
Physics Laboratory B2 for Students of Physics 2 0-0-4 2020A-10:   ציטרון צבי הירש
2020A-20:   ציטרון   צבי הירש
xxxxxxxx 20312553 מתקיימת ביחד עם מעבדה 2553
203-1-3111 פיסיקת מצב מוצק 1
Solid State Physics 1
Solid State Physics 1 3.5 3-1-0 2020A-10:   שכטר משה
2020A-11:    
xxxxx 20313141, 20312261
203-1-3161 בטיחות במעבדה ג'
Laboratory Safety
Laboratory Safety 0 0-0-0 2020A-10:    xxxxxxxxx 20312653
203-1-3163 מעבדה ג1 לניסויים מתקדמים בפיסיקה
Physics Laboratory C1 for Advanced Physics Experiments
Physics Laboratory C1 for Advanced Physics Experiments 4 0-0-8 2020A-10:   ביטון יעקבxxxxxxxxx 20312281, 20312553, 20312121, 20313141, 20312653
203-1-3263 מעבדה ג2 לניסויים מתקדמים בפיסיקה
Physics Laboratory C2 for Advanced Physics Experiments
Physics Laboratory C2 for Advanced Physics Experiments 4 0-0-8 2020A-10:   ביטון יעקבxxx 20313163, 20313141 מתקיימת ביחד עם מעבדה 3163
203-1-3271 סמינר סטודנטים
Students Seminar
Students Seminar .5 0-0-1 2020A-10:    
2020A-20:    
xxxxxxxxx 20312381, 20313141
203-1-3401 פרויקט 1
Project 1
Project 1 4 0-0-0 2020A-10:    x
203-1-3421 מבוא לחלקיקים ושדות
Introduction to Particles and Fields
Introduction to Particles and Fields 3.5 3-1-0 2019B-10:   כץ אבגני
2019B-11:   זגדון   יואב
x 20313241
203-1-3451 מבוא לפיסיקה חישובית
Introduction to Computational Method in Physics
Introduction to Computational Method in Physics 4 3-2-0 2019B-10:   קשת אורי
2019B-11:   ערד   אופיר
xxxxx 20311141, 20311281, 20312371, 20312121 ההרצאה תתקיים בחדר הסמינרים 207 בנין 54
203-2-4181 תורת הכבידה 1
Gravitation Theory 1
Gravitation Theory 1 2.5 2-0-0 2020A-10:   ליובלינסקי מיכאל
2020A-11:   שרף   יותם
x 20312281
203-2-4321 אופטיקה קוונטית
Quantum Optics
Quantum Optics 3 3-0-0 2020A-10:   בר אילנהx or 4331x
203-2-4331 לייזרים, אופטיקה לא לינארית ואולטרא מהירה
Lasers, Nonlinear and Ultrafast optics
Lasers, Nonlinear and Ultrafast optics 3 3-0-0 2019B-10:   פרומקר יבגני יוג'יןx or 4321 20312381 ההרצאה מתקיימת בחדר הסמינרים 207 בנין 54
203-2-5251 פיסיקת מצב מוצק 2
Solid State Physics 2
Solid State Physics 2 3.5 3-1-0 2019B-10:   שכטר משה
2019B-11:   אסבן   אופק
xx 20313111
203-2-5311 תורת הקרינה
Radiation Theory
Radiation Theory 2.5 2-1-0 2020A-10:   ברמשנקו בוריס
2020A-11:    
x 20312381, 20313141
203-2-5321 פיסיקה אטומית ומולקולרית
Atomic and Molecular Physics
Atomic and Molecular Physics 3.5 3-1-0 2019B-10:   מנסן ישי
2019B-11:   שחר   אפיק
xxx 20313141, 20312371 ההרצאה תינתן בחדר הסמינרים 207 בנין 54
points points   33.51137204930.591381.5

ג) מקצועות חובה במתמטיקה לפי מסלול/מגמה

מס׳ שם course-name נק״ז ש״ש group / website / teacher010304050608091012mami קדם
201-1-0061 משוואות דיפרנציאליות רגילות
Ordinary Differential Equations
Ordinary Differential Equations 4 4-0-0 2020B-10:    x 20111051
201-1-0071 פונקציות מרוכבות להנדסת חשמל
Complex Analysis for EE
Complex Analysis for EE 3.5 3-1-0 2019A-10:   שטראוס יוסף
2019A-11:   שטראוס   יוסף
2019A-12:   שטראוס   יוסף
2019A-13:   שטראוס   יוסף
2019B-10:   קרנר   דמיטרי
2019B-20:   שטראוס   יוסף
2019B-30:   איידלשטין   נעה
2019B-11:   פורת   מרדכי
2019B-12:   פורת   מרדכי
2019B-13:   פורת   מרדכי
2019B-21:   דיקשטיין   יותם
2019B-22:   פורת   מרדכי
2019B-23:   דיקשטיין   יותם
2019B-31:   דיקשטיין   יותם
2019B-32:   דיקשטיין   יותם
2019B-33:    
xxxxxxxxx 20119821, 20119631, 20119541
201-1-0091 מבוא לטופולוגיה
Introduction to Topology
Introduction to Topology 4 4-0-0 2019B-10:   חסון אסףx 20117021, 201121
201-1-0101 משואות דיפרנציאליות חלקיות להנדסת חשמל
Partial Differential Equations for EE
Partial Differential Equations for EE 2.5 2-1-0 2019A-10:   זלצמן בוריס
2019A-11:   ולדימירסקי   אנה
2019A-12:   ולדימירסקי   אנה
2019A-13:    
2019B-10:   גולקו   דניס
2019B-20:   זלצמן   בוריס
2019B-30:   זלצמן   בוריס
2019B-11:   ולדימירסקי   אנה
2019B-12:   ולדימירסקי   אנה
2019B-13:   ולדימירסקי   אנה
2019B-21:   פיקובסקי   אלכסנדר
2019B-22:   פיקובסקי   אלכסנדר
2019B-31:   ולדימירסקי   אנה
2019B-32:   ולדימירסקי   אנה
2019B-33:   פיקובסקי   אלכסנדר
x 201121, 201161, 20119631, 201141
201-1-0201 מבוא ללוגיקה ולתורת הקבוצות
Introduction to Logic and Set Theory
Introduction to Logic and Set Theory 5 4-2-0 2020A-10:   קוג'מן מנחם
2020A-20:   קמנסקי   משה
2020A-30:   שקופ שמאמא   אהובה
2020A-40:   קוג'מן   מנחם
2020A-50:   קמנסקי   משה
2020A-80:   שקופ שמאמא   אהובה
2020A-11:   ורניק   אלכסנדר
2020A-12:   גוריון   אמיר
2020A-13:   אברג'ל   דניאל לב חי
2020A-21:   ורניק   אלכסנדר
2020A-22:   שמרת   עמית
2020A-23:   אברג'ל   דניאל לב חי
2020A-31:   שמרת   עמית
2020A-32:   אברג'ל   דניאל לב חי
2020A-33:   גוריון   אמיר
2020A-41:   גוריון   אמיר
2020A-42:   שמרת   עמית
2020A-43:   שמרת   עמית
2020A-51:   שרוני   מיכל
2020A-52:   שרוני   מיכל
2020A-53:    
2020A-81:   סדיגורסקי   מנחם
x
201-1-0251 תורת הפונקציות המרוכבות
Theory of Functions of a Complex Variable
Theory of Functions of a Complex Variable 4 4-0-0 2019B-10:   גורביץ נדז'דהx 201131
201-1-0291 משוואות דיפרנציאליות חלקיות
Introduction to Partial Differetial Equations
Introduction to Partial Differetial Equations 4 4-0-0 2018B-10:   פוליאקובסקי ארקדיx 201161
201-1-1011 חשבון אינפיניטסימלי 1
Infinitesimal Calculus 1
Infinitesimal Calculus 1 5 4-2-0 2020A-10:   שמוביץ' אלי
2020A-11:   ורניק   אלכסנדר
2020A-12:   ורניק   אלכסנדר
2020A-13:    
x
201-1-1021 חשבון אינפיניטסימלי 2
Infinitesimal Calculus 2
Infinitesimal Calculus 2 5 4-2-0 2019B-10:   מרקייביץ דניאל וולף
2019B-11:   ורניק   אלכסנדר
2019B-12:   ורניק   אלכסנדר
2019B-13:    
x 20111011
201-1-1031 חשבון אינפיניטסימלי גיאומטרי 1
Geometric Calculus 1
Geometric Calculus 1 4 4-0-0 2020A-10:   קרנר דמיטריx 20111021, 20117021
201-1-1041 חשבון אינפיניטסימלי גיאומטרי 2
Geometrics Calculus 2
Geometrics Calculus 2 4 4-0-0 2020B-10:    x 20111031
201-1-1051 מבוא לאנליזה
Introduction to Analysis
Introduction to Analysis 4 4-0-0 2020A-10:   אופנהיים יזהרx 20111011, 20117011
201-1-2021 אנליזת פורייה ומערכות אורתונורמליות לתלמידי פיסיקה
Fourier Analysis and Orthonormal Systems for Physics Students
Fourier Analysis and Orthonormal Systems for Physics Students 3.5 3-1-0 2020A-10:   שטראוס יוסף
2020A-11:   דיקשטיין   יותם
2020A-12:    
xxxxxxxx 20119681
201-1-6201 מתמטיקה דיסקרטית להנדסת תקשורת
Discrete Mathematics for Communication Engineering
Discrete Mathematics for Communication Engineering 3.5 3-1-0 2020A-10:   זיו-אב מתן
2020A-20:   סמורודינסקי   שחר
2020A-30:   סמורודינסקי   שחר
2020A-11:   גוריון   אמיר
2020A-12:   גוריון   אמיר
2020A-13:   שמרת   עמית
2020A-21:   שמרת   עמית
2020A-22:   שמרת   עמית
2020A-23:   שמרת   עמית
2020A-31:   גוריון   אמיר
2020A-32:   גוריון   אמיר
2020A-33:    
x 20119641
201-1-7011 אלגברה 1
Algebra 1
Algebra 1 5 4-2-0 2020A-10:   אנטובה איזנבוד אינה
2020A-20:   אפרת   עידו
2020A-30:   דיסני   דניאל
2020A-40:   אנטובה איזנבוד   אינה
2020A-11:   פורת   מרדכי
2020A-12:   פורת   מרדכי
2020A-21:   פורת   מרדכי
2020A-22:   פורת   מרדכי
2020A-23:   קאליש   אורן
2020A-31:   הוד   ארנון
2020A-32:   הוד   ארנון
2020A-41:   קאליש   אורן
2020A-42:   אלמכיאס   אור
2020A-43:    
x
201-1-7021 אלגברה 2
Algebra 2
Algebra 2 5 4-2-0 2019A-90:   גולקו דניס
2019A-91:   ורניק   אלכסנדר
2019B-10:   טיומקין   איליה
2019B-20:   בנארי הלוי   יתיר
2019B-30:   דיסני   דניאל
2019B-90:   ליפיאנסקי   רובים
2019B-11:   ורניק   אלכסנדר
2019B-12:   הוד   ארנון
2019B-13:   ורניק   אלכסנדר
2019B-21:   גפן   שירלי
2019B-22:   גפן   שירלי
2019B-23:   הוד   ארנון
2019B-24:    
2019B-31:   גפן   שירלי
2019B-32:   קרימר   אפרת
2019B-33:   קרימר   אפרת
2019B-34:   קרימר   אפרת
2019B-99:   קרימר   אפרת
x 20117011
201-1-7031 מבנים אלגבריים
Algebraic Structures
Algebraic Structures 4 4-0-0 2020A-10:   גורביץ נדז'דהx 20117021
201-1-8001 הסתברות
Probability
Probability 5 4-2-0 2019A-10:   ידין אריאל
2019A-11:   אלימלך   דור
2019A-12:   אלימלך   דור
2019B-90:   ספיר   לובה
2019B-99:   ספיר   לובה
2019C-90:    
2019C-99:    
x 201121
201-1-9511 אלגברה לינארית להנדסת חשמל 1
Linear Algebra for Electrical Engineering 1
Linear Algebra for Electrical Engineering 1 3.5 3-1-0 2020A-10:   שטראוס יוסף
2020A-20:   ליפיאנסקי   רובים
2020A-30:   סולומון   יער
2020A-40:   סמית   סטיוארט
2020A-11:   גרינבאום רייזיס   זהר
2020A-12:   קרימר   אפרת
2020A-13:   גרינבאום רייזיס   זהר
2020A-21:   קרימר   אפרת
2020A-22:   קרימר   אפרת
2020A-23:   קרימר   אפרת
2020A-31:    
2020A-32:   גרינבאום רייזיס   זהר
2020A-33:   גרינבאום רייזיס   זהר
2020A-41:   פיקובסקי   אלכסנדר
2020A-42:   פיקובסקי   אלכסנדר
xxxxxxxxx
201-1-9521 אלגברה לינארית להנדסת חשמל 2
Linear Algebra for Electrical Engineering 2
Linear Algebra for Electrical Engineering 2 2.5 2-1-0 2020B-10:    
2020B-11:    
xxxxxxxxx 20119511
201-1-9631 חדו"א וקטורי להנדסת חשמל
Vector Calculus for EE
Vector Calculus for EE 5 4-2-0 2020A-10:   שטראוס יוסף
2020A-20:   גולקו   דניס
2020A-30:   קרנר   דמיטרי
2020A-11:   אברמוב   מישל
2020A-12:   ולדימירסקי   אנה
2020A-21:   אברמוב   מישל
2020A-22:   ולדימירסקי   אנה
2020A-23:   ולדימירסקי   אנה
2020A-31:    
2020A-32:   רון   לירן
2020A-33:   ולדימירסקי   אנה
xxxxxxxxx 20119671, 20119681, 20119511
201-1-9671 חשבון דיפרנציאלי להנדסת חשמל
Differential Calculus for EE
Differential Calculus for EE 5 4-2-0 2020A-10:   ויניקוב ויקטור
2020A-20:   בסר   אמנון
2020A-30:   ברנדנבורסקי   מיכאל
2020A-40:   ברנדנבורסקי   מיכאל
2020A-11:   רפופורט   מרינה
2020A-12:   רפופורט   מרינה
2020A-13:    
2020A-21:   כהן   שירן
2020A-22:   כהן   שירן
2020A-23:   ולדימירסקי   אנה
2020A-31:   ולדימירסקי   אנה
2020A-32:   ולדימירסקי   אנה
2020A-33:   רפופורט   מרינה
2020A-41:   רפופורט   מרינה
2020A-42:   רפופורט   מרינה
xxxxxxxxx
201-1-9681 חשבון אינטגרלי ומשוואות דיפרנציאליות רגילות להנדסת חשמל
Integral Calculus and Ordinary Differential Equations for EE
Integral Calculus and Ordinary Differential Equations for EE 5 4-2-0 2019B-10:   גולן גילי
2019B-20:   גולקו   דניס
2019B-30:   מרקייביץ   דניאל וולף
2019B-11:   הרוש   דור
2019B-12:   חסנוב   אולג
2019B-13:   חסנוב   אולג
2019B-21:   רפופורט   מרינה
2019B-22:   רפופורט   מרינה
2019B-23:   רפופורט   מרינה
2019B-31:   הרוש   דור
2019B-32:   הרוש   דור
2019B-33:   חסנוב   אולג
2019C-10:   גולקו   דניס
2019C-11:   רפופורט   מרינה
2019C-12:   רפופורט   מרינה
2019C-13:   רפופורט   מרינה
xxxxxxxxx 20119671, 20119641
201-1-9831 תורת ההסתברות להנדסת חשמל
Probabilty Theory For EE
Probabilty Theory For EE 3.5 3-1-0 2020A-10:   גולקו דניס
2020A-20:   זיו-אב   מתן
2020A-11:   חסנוב   אולג
2020A-12:   חסנוב   אולג
2020A-13:    
2020A-21:   חסנוב   אולג
2020A-22:   חסנוב   אולג
xxxxxxxx 20112371, 20119681, 20119641, 20311141
201-1-9901 אנליזת פורייה להנדסת חשמל
Fourier analysis for Electrical Engineering
Fourier analysis for Electrical Engineering 3.5 3-1-0 2021A-10:    
2021A-11:    
x 20119521, 20119681
points points   31.53531.531.55730.531.536.531.531.50

ד) מקצועות חובה נוספים בפקולטה למדעי הטבע לפי מסלול/מגמה

מס׳ שם course-name נק״ז ש״ש group / website / teacher010304050608091012mami קדם
202-1-1011 מבוא למדעי המחשב
Introduction to Computer Science
Introduction to Computer Science 5 4-2-0 2020A-10:   קיסר חן
2020A-20:   רובין   עמיר
2020A-30:   קיסר   חן
2020A-40:   שמש   מיכל
2020A-50:   קודיש   מיכאל
2020A-60:   קיסר   חן
2020A-80:   המחלקה   מורי
2020A-90:    
2020A-11:   סימן טוב   בר
2020A-12:   מטר   שקד
2020A-13:   סבטליצקי   דינה
2020A-21:   יצחקוב   אברהם
2020A-22:   יצחקוב   אברהם
2020A-23:   אלבוחר   עמיחי משה
2020A-31:   אלדם   דניאל
2020A-32:   אלדם   דניאל
2020A-33:   חזן   לינור
2020A-41:   יצחקוב   אברהם
2020A-42:   פרנק   מיכאל חי
2020A-43:   מטר   שקד
2020A-51:   אלבוחר   עמיחי משה
2020A-52:   חזן   לינור
2020A-53:    
2020A-61:   גגולשבילי   אופיר
2020A-62:   גגולשבילי   אופיר
2020A-81:    
2020A-99:    
2020B-10:    
2020B-90:    
2020B-11:   בן-דוד   נועה
2020B-12:   אלדם   דניאל
2020B-13:   אלדם   דניאל
2020B-99:    
x
202-1-1031 מבני נתונים
Data Structures
Data Structures 5 4-2-0 2020A-90:    
2020A-99:    
2020B-10:    
2020B-20:    
2020B-30:    
2020B-40:    
2020B-50:    
2020B-60:    
2020B-90:    
2020B-11:    
2020B-12:    
2020B-13:    
2020B-21:    
2020B-22:    
2020B-23:    
2020B-31:    
2020B-32:    
2020B-33:    
2020B-41:    
2020B-42:    
2020B-43:    
2020B-51:    
2020B-52:    
2020B-53:    
2020B-61:    
2020B-99:    
x 20211011, 20119671, 20112361, 201111, 20111011
202-1-1061 מבנים בדידים וקומבינטוריקה
Discrete Structures and Combinatorics
Discrete Structures and Combinatorics 5 4-2-0 2020B-10:    
2020B-20:    
2020B-30:    
2020B-40:    
2020B-50:    
2020B-60:    
2020B-11:   סדיגורסקי   מנחם
2020B-12:    
2020B-21:   מטר   שקד
2020B-22:   סדיגורסקי   מנחם
2020B-23:    
2020B-31:    
2020B-32:    
2020B-33:    
2020B-41:    
2020B-42:    
2020B-43:    
2020B-51:    
2020B-52:    
2020B-53:    
2020B-61:    
x 2011201, 20119641, 20119241
202-1-2011 אוטומטים שפות פורמליות וחישוביות
Automata Formal Languages & Computability
Automata Formal Languages & Computability 5 4-2-0 2020A-90:    
2020A-99:    
2020B-10:    
2020B-20:    
2020B-30:    
2020B-40:    
2020B-50:    
2020B-60:    
2020B-90:    
2020B-11:   בן ברוך   אוהד
2020B-12:   הס   תום
2020B-13:   שלי תוהמי   עירית
2020B-21:   שלי תוהמי   עירית
2020B-22:    
2020B-23:    
2020B-31:    
2020B-32:    
2020B-33:    
2020B-41:    
2020B-42:    
2020B-43:    
2020B-51:    
2020B-52:    
2020B-53:    
2020B-61:    
2020B-62:    
2020B-63:    
2020B-99:    
x 20211061, 20112201, 2011171, 2011201
202-1-2031 תכנות מערכות
Systems Programming
Systems Programming 5 4-2-0 2020A-10:   קוגן-סדצקי מרינה
2020A-20:   אדלר   מנחם
2020A-30:   אדלר   מנחם
2020A-40:   אדלר   מנחם
2020A-50:   טרייסטר   עירן
2020A-60:   שרף   אנדרי
2020A-11:   אייזנברג   רן
2020A-12:   אייזנברג   רן
2020A-13:   בראל   לינוי
2020A-21:   שלי תוהמי   עירית
2020A-22:   חייט   אור
2020A-23:   נתאי   דולב
2020A-31:   בכמט   חגית
2020A-32:   דינרי   אור
2020A-33:   בכמט   חגית
2020A-41:   כהן   דורון
2020A-42:    
2020A-43:   שלי תוהמי   עירית
2020A-51:   סולמי   אלעד
2020A-52:   חייט   אור
2020A-53:   סולמי   אלעד
2020A-61:   בראל   לינוי
2020A-62:   נתאי   דולב
x 20211031
202-1-2041 תכנון אלגוריתמים
Design of Algorithms
Design of Algorithms 5 4-2-0 2020A-10:   בן ברוך אוהד
2020A-20:   שטמר   אורי
2020A-30:   זהבי   מירב
2020A-40:   כלמטץ'   עדן
2020A-50:   סתת   אור
2020A-60:    
2020A-90:    
2020A-11:   הס   תום
2020A-12:   סידי   תומר
2020A-13:   ברק   נדב
2020A-21:   פרידמן   עוזי
2020A-22:   ברנד   בנימין
2020A-23:   פינדר   שחף
2020A-31:   פינדר   שחף
2020A-32:   פטר   נתי
2020A-33:   סדיגורסקי   מנחם
2020A-41:   פטר   נתי
2020A-42:   ברנד   בנימין
2020A-43:   סידי   תומר
2020A-51:   הס   תום
2020A-52:   פרידמן   עוזי
2020A-53:   ברק   נדב
2020A-61:    
2020A-62:    
2020A-63:    
2020A-99:    
x 20211031, 20119861, 20212031, 20212011
202-1-2051 עקרונות שפות תכנות
Principles of Programming Languages
Principles of Programming Languages 5 4-2-0 2020A-90:    
2020A-99:    
2020B-10:   אייל   בן
2020B-20:    
2020B-30:    
2020B-40:    
2020B-50:    
2020B-60:    
2020B-90:    
2020B-11:   אעסם   רים
2020B-12:   מאדי   בוראק
2020B-13:   סער   גיא
2020B-21:   אעסם   רים
2020B-22:    
2020B-23:    
2020B-31:    
2020B-32:    
2020B-33:    
2020B-41:    
2020B-42:    
2020B-43:    
2020B-51:    
2020B-52:    
2020B-61:    
2020B-62:    
2020B-99:    
x 20211031, 20212011
202-1-2091 ארכיטקטורה במחשבים ומעבדה בתכנות מערכות
Computer Architecture and system programming laboratory
Computer Architecture and system programming laboratory 4 2-1-2 2020B-10:   גרוסינגר תמיר
2020B-20:   גרוסינגר   תמיר
2020B-40:    
2020B-50:    
2020B-11:    
2020B-12:    
2020B-13:    
2020B-15:   דרובי   אחמד
2020B-16:   כהן   ליאת
2020B-17:   עותמאן   חוסיין
2020B-18:   עותמאן   חוסיין
2020B-19:    
2020B-20:    
2020B-21:    
2020B-22:    
2020B-23:    
2020B-25:   דרובי   אחמד
2020B-26:   כהן   ליאת
2020B-27:   עותמאן   חוסיין
2020B-28:   סבירסקי   יונתן
2020B-29:    
2020B-32:    
2020B-33:    
2020B-34:   סבירסקי   יונתן
2020B-35:    
2020B-41:    
2020B-42:    
2020B-43:    
2020B-44:   דרובי   אחמד
2020B-45:    
2020B-46:    
2020B-47:    
2020B-48:    
2020B-49:    
2020B-50:    
2020B-51:    
2020B-52:    
2020B-53:    
2020B-54:    
2020B-55:    
2020B-56:    
2020B-57:    
2020B-59:    
2020B-60:    
2020B-61:    
2020B-62:    
x 20212031, 37212501, 36113131
202-1-3011 מבוא לאנליזה נומרית
Introduction to Numerical Analysis
Introduction to Numerical Analysis 4.5 4-1-0 2020A-10:   פרייפלד אורן
2020A-20:   בן שחר   אברהם אהד
2020A-30:   פרייפלד   אורן
2020A-90:    
2020A-11:   אעסם   רים
2020A-12:   אלון   איתי
2020A-13:   פורטנוי   עמית
2020A-21:   אלון   איתי
2020A-22:   אלון   איתי
2020A-23:   פורטנוי   עמית
2020A-31:   אעסם   רים
2020A-32:   סבירסקי   יונתן
2020A-33:   סבירסקי   יונתן
2020A-99:    
2020B-90:    
2020B-99:    
x 20211011, 201121, 20112371, 20119541, 20119631, 20219031, 20117011, 20119531, 20111021
202-1-3021 עקרונות הקומפילציה
Compiler Principles
Compiler Principles 4.5 4-1-0 2020A-10:   גולדברג מאיר
2020A-20:   חיון   אברהם
2020A-30:   גולדברג   מאיר
2020A-40:   שפרברג   שחף
2020A-11:   פלדמן   סופיה
2020A-12:   פלדמן   סופיה
2020A-13:   פלדמן   סופיה
2020A-21:   הימלברנד   עמרי
2020A-22:   הימלברנד   עמרי
2020A-23:   הימלברנד   עמרי
2020A-31:   קוגן   פטר
2020A-32:   פלדמן   סופיה
2020A-33:   הימלברנד   עמרי
2020A-41:   קוגן   פטר
2020A-42:   קוגן   פטר
2020A-43:   קוגן   פטר
x 20212051, 20212011, 36113363, 20212091, 20212071
202-1-3031 מערכות הפעלה
Operating Systems
Operating Systems 5 4-2-0 2020B-10:    
2020B-20:    
2020B-30:    
2020B-40:    
2020B-11:   פורטנוי   עמית
2020B-12:   דינרי   אור
2020B-13:    
2020B-21:   פורטנוי   עמית
2020B-22:   דינרי   אור
2020B-23:    
2020B-31:    
2020B-32:    
2020B-33:    
2020B-41:    
2020B-42:    
2020B-43:    
x 20212031, 20212081, 20212091, 20212071
202-1-4001 פרוייקט
Research Project
Research Project 4 0-0-8 2020A-10:    
2020B-10:    
x
202-1-5241 חישוב קוונטיים
Quantum Computation
Quantum Computation 4 4-0-0 2020B-10:    x 20117021, 20118001, 20112391, 2011131, 20112381, 20112371, 20119531, 20111021, 20119831
204-1-1571 כימיה בסיסית לתלמידי הנדסה
Basic Chemistry for Engineering Students
Basic Chemistry for Engineering Students 4.5 4-1-0 2020A-10:   יגנה זהבית
2020A-20:   מנזורולה   עמנואל
2020A-11:   אלוש אבוחצירה   נעה
2020A-12:   אלוש אבוחצירה   נעה
2020A-21:   אלוש אבוחצירה   נעה
2020A-22:   אלוש אבוחצירה   נעה
xx
205-1-1671 מבוא לנוירוביולוגיה
Introduction to Neurobiology
Introduction to Neurobiology 2 2-0-0 2020A-10:   ליברסאט פרדריקx 20519011, 20519161 הקורס יינתן בשפה האנגלית חייב קורס קדם פיזיולוגיה של בעלי חיים
205-1-7924 מבוא לרשתות נוירונים
Introduction to neural networks
Introduction to neural networks 2 2-0-0 2020B-10:   שגב רונןx הקורס ניתן בחדר 115 בנ' 72
205-1-9011 התא
The Cell
The Cell 2.5 2-0-1 2020A-10:   אייכלר ג'רי
2020A-20:   המחלקה   מורי
2020A-11:   רוטבלט   ברק
2020A-12:   רוטבלט   ברק
2020A-13:   רוטבלט   ברק
2020A-14:   רוטבלט   ברק
2020A-15:   רוטבלט   ברק
2020A-21:    
x or 9811
205-1-9161 פיזיולוגיה של בע"ח
Animal Physiology
Animal Physiology 3.5 3-1-0 2020B-10:   ליברסאט פרדריק
2020B-11:   אלימלך   אביב
2020B-12:   אלימלך   אביב
2020B-13:   מזור   גל
2020B-14:   מזור   גל
2020B-15:    
x 20519011 חייב הדרכת בטיחות
205-1-9811 התא
The Cell
The Cell 2.5 2-1-0 2020A-10:   שגיא אמיר
2020A-11:   רוטבלט   ברק
2020A-12:   רוטבלט   ברק
2020A-13:   רוטבלט   ברק
x or 9011 השיעור יינתן באו' 05 בנ' 26
points points   0004.504.54571000

ה) מקצועות חובה נוספים בפקולטה למדעי ההנדסה לפי מסלול/מגמה

מס׳ שם course-name נק״ז ש״ש group / website / teacher010304050608091012mami קדם
361-1-1021 מבוא להנדסת חשמל
Introduction to Electrical Engineering
Introduction to Electrical Engineering 5 4-2-0 2020A-10:   כהן גיא
2020A-20:   כהן   גיא
2020A-11:   לנג   נתלי
2020A-12:   לנג   נתלי
2020A-13:   בן גיגי   יעל
2020A-21:   בן גיגי   יעל
2020A-22:   אייזנשטיין   סופיה
2020A-23:   אייזנשטיין   סופיה
2020A-24:    
x 36111081, 20119671, 20119681, 20311471, 20311371, 20119641
361-1-1061 סדנה לכתיבה אקדמית
Academic Writing workshop
Academic Writing workshop .5 1-0-0 2020A-10:   לינדה סיון
2020A-20:   לינדה   סיון
2020A-30:   לינדה   סיון
2020A-40:   לינדה   סיון
x 15315051
361-1-2011 מבוא למערכות ליניאריות
Introduction to Linear Systems
Introduction to Linear Systems 3.5 3-1-0 2020A-10:   ווליך דב
2020A-11:   ברמן   איתי אליהו
2020A-12:   ברמן   איתי אליהו
x 36111021, 201141
361-1-2063 מעבדת מבוא בחשמל
Introductory Electricity Laboratory
Introductory Electricity Laboratory 1.5 0-0-3 2020A-10:   כהן גיא
2020A-20:    
x 36111021
361-1-2171 מבוא להתקני מוליכים למחצה
Introduction to Semiconductor Devices
Introduction to Semiconductor Devices 4.5 4-1-0 2019B-10:   הבא שלמה
2019B-20:   הבא   שלמה
2019B-30:   הבא   שלמה
2019B-11:   ברנע   שירן
2019B-12:   ברנע   שירן
2019B-21:    
2019B-22:   ברנע   שירן
2019B-31:   ברנע   שירן
2019B-32:   ברנע   שירן
x 36111021, 50051013, 20312391
361-1-2251 מבוא לשיטות חישוביות
Introduction to Computational Methods
Introduction to Computational Methods 3.5 3-1-0 2019B-10:   שליבינסקי אמיר
2019B-20:   שליבינסקי   אמיר
2019B-30:   שליבינסקי   אמיר
2019B-11:   איפרגן   איתי
2019B-12:   איפרגן   איתי
2019B-13:   איפרגן   איתי
2019B-14:   צימרמן   נטע
2019B-21:   קראוז   אופיר
2019B-22:   קראוז   אופיר
2019B-23:   קראוז   אופיר
2019B-24:   צימרמן   נטע
2019B-31:   שקד   שלומית
2019B-32:   שקד   שלומית
2019B-33:   שקד   שלומית
2019B-34:   צימרמן   נטע
x 20119671, 36111081
361-1-3021 מבוא למעגלים אלקטרוניים סיפרתיים
Introduction to Digital Electronic Circuits
Introduction to Digital Electronic Circuits 3.5 3-1-0 2020A-10:   בלנקי אלכסנדר
2020A-11:   אלקיים   מוריה
2020A-12:   אלקיים   מוריה
x 36112171
361-1-3061 מבוא לתהליכים אקראיים
Introduction to Stochastic Processes
Introduction to Stochastic Processes 4 3-2-0 2020A-10:   כהן אסף
2020A-20:   כהן   אסף
2020A-11:   אהרוני   זיו
2020A-12:   אהרוני   זיו
2020A-13:   גפני   תומר
2020A-21:   אלימלך   דור
2020A-22:   אלימלך   דור
2020A-23:   גפני   תומר
x 20119831, 20119641, 36112011, 201171
361-1-3093 מעבדה למעגלים אלקטרוניים
Electronic Circuits Laboratory
Electronic Circuits Laboratory 2 0-0-4 2020A-10:    
2020A-20:    
2020A-30:    
2020A-40:    
2020A-50:    
2020A-60:    
2020A-70:    
x 36112063
361-1-3131 מערכות ספרתיות
Digital Systems
Digital Systems 3.5 3-1-0 2020A-10:   סויסה אורי
2020A-20:   סויסה   אורי
2020A-30:   שמואלי   רון
2020A-11:    
2020A-12:    
2020A-13:    
2020A-21:   שמואל   אלי
2020A-22:   שמואל   אלי
2020A-23:   שמואל   אלי
2020A-31:   דיין   עירא
2020A-32:   דיין   עירא
2020A-33:   דיין   עירא
x
361-1-3201 מבוא למחשבים
Introduction to Computers
Introduction to Computers 4.5 3-1-2 2020A-10:   גרינברג שלמה
2020A-20:   גרינברג   שלמה
2020A-30:   גרינברג   שלמה
2020A-11:    
2020A-12:    
2020A-21:    
2020A-22:    
2020A-31:    
2020A-32:    
2020A-41:    
2020A-42:    
2020A-51:    
2020A-52:    
2020A-61:    
2020A-62:    
x 36113231, 36111091
361-1-3231 מערכות ספרתיות להנדסת חשמל ומחשבים
Digital Systems for Electrical and Computer Engineering
Digital Systems for Electrical and Computer Engineering 3.5 3-1-0 2019B-10:   שורץ משה
2019B-20:   יחזקאלי   יונתן
2019B-11:   שמואל   אלי
2019B-12:   שמואל   אלי
2019B-13:   שמואל   אלי
2019B-14:   יחזקאלי   יונתן
2019B-21:   יחזקאלי   יונתן
2019B-22:   יחזקאלי   יונתן
2019B-23:   יחזקאלי   יונתן
2019B-24:   יחזקאלי   יונתן
x
361-1-3301 מבוא למחשבים למדעי המחשב
Introduction to computers to Computer science
Introduction to computers to Computer science 3.5 3-1-0 2019B-10:   שמואלי רון
2019B-20:   שמואלי   רון
2019B-30:   סויסה   אורי
2019B-11:   מלחי   דין
2019B-12:   מלחי   דין
2019B-13:   מלחי   דין
2019B-21:   מלחי   דין
2019B-22:   דיין   עירא
2019B-23:   דיין   עירא
2019B-31:   דיין   עירא
2019B-32:   דיין   עירא
x 36113131
361-1-3321 מבוא לעבוד אותות
Introduction to Signal Processing
Introduction to Signal Processing 4 3-2-0 2020A-10:   רפאלי בעז
2020A-11:    
2020A-12:    
2020A-13:    
2020A-14:    
2020A-15:    
2020A-16:    
x 36112011
361-1-3651 מבוא לאלקטרומגנטיות וגלים
Introduction to Electromagnetics & Waves
Introduction to Electromagnetics & Waves 3.5 3-1-0 2020A-10:   בריק יניב
2020A-11:   לסרי   גבריאל
2020A-12:   לסרי   גבריאל
2020A-13:   לסרי   גבריאל
x 36113011, 2011101
361-1-3661 מבוא למעגלים אלקטרוניים אנלוגיים
Introduction to Analog Electronic Circuits
Introduction to Analog Electronic Circuits 3.5 3-1-0 2020A-10:   לוצאטו אריאל
2020A-11:   הלבני   בר
2020A-12:   הלבני   בר
2020A-13:   הלבני   בר
2020A-14:   הלבני   בר
2020A-15:   הלבני   בר
2020A-16:   הלבני   בר
x 36112063, 36112011, 36112171
361-1-4010 פרויקט הנדסי 1 לתלמידי תוכנית מית"ר להנדסה
Engineering project 1 for MEITAR program
Engineering project 1 for MEITAR program 4 0-0-0 2020A-10:    x or 4013
361-1-4013 פרויקט הנדסי 1
Engineering Project 1
Engineering Project 1 4 0-0-0 2020A-10:    x or 4010 15315051, 2011101, 36112171, 36112063, 36113011, 36113353, 20312391, 36113093, 360111, 36111061, 36113061, 36113661, 20219011, 36113201, 36112251, 36113321, 36113021, 50051013
361-1-4020 פרויקט הנדסי 2 לתלמידי תוכנית מית"ר להנדסה
Engineering project 2 for MEITAR program
Engineering project 2 for MEITAR program 5 0-0-0 2019A-10:    
2019B-10:    
x or 4023
361-1-4023 פרויקט הנדסי 2
Engineering Project 2
Engineering Project 2 5 0-0-0 2020A-10:    
2020B-10:    
x or 4020 36114013
362-1-1011 גרפיקה הנדסית
Engineering Graphics 1 for Mechanical Engineering
Engineering Graphics 1 for Mechanical Engineering 5 4-2-0 2020A-10:   ברונשטיין ישראל
2020A-20:   דולגר   מארק
2020A-11:   שר   עילם
2020A-12:   חסון   נעם משה
2020A-13:    
2020A-21:   חסון   נעם משה
2020A-22:   שר   עילם
2020A-23:   שר   עילם
x חובה
362-1-1133 מעבדה להנדסת מכונות 2
Mechanical Engineering - Laboratory 2
Mechanical Engineering - Laboratory 2 2 0-0-4 2020B-10:   שדות אורן
2020B-20:   שדות   אורן
2020B-30:   שדות   אורן
2020B-40:   שדות   אורן
2020B-50:   שדות   אורן
2020B-60:   שדות   אורן
2020B-70:   שדות   אורן
2020B-80:   שדות   אורן
2020B-90:   שדות   אורן
x 36213471, 36212331, 36213261, 36212151 כל שינוי רישום /ביטול יש לפנות לדוד אלמקייס במחלקה
362-1-1143 מעבדה לגרפיקה ממוחשבת מעשית
Computer Graphics
Computer Graphics 2 0-0-4 2020B-10:   לבבי ליאת
2020B-20:   שר   עילם
2020B-30:   נוראל   בר
2020B-40:   גולן   יואב
2020B-50:   שר   עילם
x 36211011 חובה
362-1-1153 מעבדה להנדסת מכונות 1
Mechanical Engineering - Laboratory 1
Mechanical Engineering - Laboratory 1 2 0-0-4 2020A-10:   וויס ישעיהו
2020A-20:   וויס   ישעיהו
2020A-30:   וויס   ישעיהו
2020A-40:   וויס   ישעיהו
2020A-50:   וויס   ישעיהו
2020A-60:   וויס   ישעיהו
2020A-70:   וויס   ישעיהו
2020A-80:   וויס   ישעיהו
2020A-90:   וויס   ישעיהו
2020A-100:   וויס   ישעיהו
x 36212151, 36212121, 36212241 חובה - כל שינוי/ רישום / ביטול לאחר יום הרישום לקורסים - יש לפנות ישירות לדוד אלמקייס במחלקה להנדסת מכונות
362-1-1163 מבוא להנדסת מכונות
Introduction to Mechanical Engineering
Introduction to Mechanical Engineering 1.5 0-0-3 2020A-10:   מדר אייל
2020A-20:   מדר   אייל
2020A-30:   מדר   אייל
2020A-40:   מדר   אייל
2020A-50:   מדר   אייל
2020A-60:   מדר   אייל
2020A-70:   מדר   אייל
2020A-80:   מדר   אייל
2020A-90:   מדר   אייל
x חובה
362-1-2121 חוזק חומרים
Strength of Materials
Strength of Materials 6 5-2-0 2020B-10:   דבוטון גל
2020B-11:   פרידברג   עידן צבי
2020B-12:   אלבוטיאנו   ניר
2020B-13:   פרידברג   עידן צבי
2020B-14:   אלבוטיאנו   ניר
2020B-15:   אלבוטיאנו   ניר
x 20119321, 36211061, 20119771, 20119631
362-1-2151 מיכשור ומדידות
Measurement and Experimental Methods
Measurement and Experimental Methods 2.5 2-0-1 2020B-10:   ברונשטיין ישראל
2020B-20:   ברונשטיין   ישראל
2020B-11:   כהן   יניב
2020B-12:   עזרא   זנבה
2020B-13:   בוזגלו   שי
2020B-14:   כהן   אבי
2020B-21:   אור - חן   יואב
2020B-22:   אזולאי   אושר
2020B-23:   כהן   יניב
2020B-24:   גירליצקי   אינה
x כל שינוי רישום /ביטול יש לפנות לדוד אלמקייס במחלקה
362-1-2181 תכונות מכניות של חומרים
Mechanical Properties of Materials
Mechanical Properties of Materials 4 3-2-0 2020B-10:   יעקובוביץ' אסף
2020B-20:   יעקובוביץ'   אסף
2020B-11:   יעקבי   יצחק דניאל
2020B-12:   יעקבי   יצחק דניאל
2020B-21:   שמעוני   דנה
2020B-22:   שמעוני   דנה
x חובה
362-1-2191 מבוא להנדסת חשמל למהנדסי מכונות
Introduction to Electrical Engineering for Mecahnical Engineers
Introduction to Electrical Engineering for Mecahnical Engineers 4 3-2-0 2020A-10:   שלף יניב
2020A-20:   שלף   יניב
2020A-11:   אזולאי   אושר
2020A-12:   מדר   אייל
2020A-21:   גולן   יואב
2020A-22:   גולן   יואב
x 20119461, 20311721
362-1-2221 דינמיקה
Dynamics
Dynamics 5 4-2-0 2020A-10:   שגב ראובן
2020A-20:   שושני   אוריאל
2020A-11:   גילנברג   אילה אפריל
2020A-12:   גילנברג   אילה אפריל
2020A-21:   רונן   דלין
2020A-22:   רונן   דלין
x 36211061 חובה
362-1-2232 תכנות למהנדסי מכונות
Mechanucal engineers programming
Mechanucal engineers programming 4 3-2-0 2020B-10:   שרעבי שי
2020B-20:   אוזן   אביחי
2020B-11:   תאני   עמית
2020B-12:   אדלמן   שמיל
2020B-21:   אדלמן   שמיל
2020B-22:   תאני   עמית
x
362-1-2241 תרמודינמיקה
Thermodynamics
Thermodynamics 6 5-2-0 2020A-10:   תדמור רפאל
2020A-20:   בר-כהני   טלי
2020A-11:   ליבנה   עמיחי
2020A-12:   ליבנה   עמיחי
2020A-21:   אוזן   אביחי
2020A-22:   אוזן   אביחי
x חובה
362-1-2242 תיכון מכונות
Machine Desgn
Machine Desgn 6 5-2-0 2020A-10:   כהן שי
2020A-20:   זרוק   דוד
2020A-11:   נוראל   בר
2020A-12:   יחזקאל   לירן
2020A-21:   יחזקאל   לירן
2020A-22:   נוראל   בר
x 36211011, 36212121
362-1-2331 תורת הזרימה
Fluid Mechanics
Fluid Mechanics 6 5-2-0 2020B-10:   סייג רועי
2020B-20:   שדות   אורן
2020B-11:   שחק   נתנאל
2020B-12:   בראל   ליאל
2020B-21:   שחק   נתנאל
2020B-22:   שחק   נתנאל
x 20119721, 36212241
362-1-3061 שיטות סטטיסטיות בהנדסה
Statistical Methods for Engineers
Statistical Methods for Engineers 4 3-2-0 2020B-10:   כרמי אבישי
2020B-20:   כרמי   אבישי
2020B-11:   פלד   בר-יעד
2020B-12:   פלד   בר-יעד
2020B-21:   צליל   אור
2020B-22:   צליל   אור
x
362-1-3261 מעבר חום
Heat Transfer
Heat Transfer 6 5-2-0 2020A-10:   זיסקינד גנדי
2020A-20:   קלמן   חיים
2020A-11:   שוקנר   תומר
2020A-12:   שוקנר   תומר
2020A-21:   עמיר   בן
2020A-22:   עמיר   בן
x 36212331 חובה
362-1-3321 תורת המכונות 1
Theory of Machines 1
Theory of Machines 1 3.5 3-1-0 2020B-10:   זרוק דוד
2020B-20:   שפירא   אמיר
2020B-11:   זוהר   ירדן
2020B-12:   זוהר   ירדן
2020B-21:   זוהר   ירדן
2020B-22:   זוהר   ירדן
x 36211061
362-1-3341 שיטות נומריות בהנדסה
Numerical Methods in Engineering
Numerical Methods in Engineering 4 3-2-0 2020B-10:   פלדמן יורי
2020B-20:   פלדמן   יורי
2020B-11:   בראל   ליאל
2020B-12:   בראל   ליאל
2020B-21:   גילנברג   אילה אפריל
2020B-22:   חנונה   אורטל
x 20119721, 36212232
362-1-3471 מערכות בקרה
Conrtol Systems
Conrtol Systems 6 5-2-0 2020A-10:   כרמי אבישי
2020A-20:   שוקרון   דניאל
2020A-11:   בכר   ליאור
2020A-12:   קלקודה   ליהי
2020A-21:   פלד   בר-יעד
2020A-22:   פלד   בר-יעד
x 36213401 חובה
362-1-4503 פרויקט הנדסי 1
Engineering Project 1
Engineering Project 1 3.5 3-0-0 2020A-10:   וויס ישעיהו
2020B-10:   וויס   ישעיהו
x 20119711, 20411571, 36211163, 20411593, 20119321, 36211011, 20119721, 36211061, 36211143, 36212181, 20311721, 20119461, 36213341, 36212221, 36212151, 36212173, 36211153, 36211133, 36212161, 15315051, 360111, 2031111, 36212242, 36213261, 36213321, 36213471, 36214663, 36214791, 20119471, 36212241, 36212331, 36213401, 36212121, 36212232 חובת מעבר כל קורסי החובה שנים א עד ג כולל
362-1-4603 פרויקט הנדסי 2
Engineering Project 2
Engineering Project 2 6 0-0-0 2020A-10:   וויס ישעיהו
2020B-10:   וויס   ישעיהו
x 36214503, 360111, 15315051
365-1-1021 תורת החומרים 1
Materials Science 1
Materials Science 1 3.5 3-1-0 2020A-10:   המחלקה מורי
2020A-11:   ברשישת   ניר יעקב
2020A-12:   ברשישת   ניר יעקב
2020A-13:    
x
365-1-2011 תורת החומרים 2
Materials Science 2
Materials Science 2 3.5 3-1-0 2019B-10:   משי לואיזה
2019B-11:   טמפלמן   יעל
2019B-13:   טמפלמן   יעל
x 36511021
365-1-2111 תרמודינמיקה 1
Thermodynamics 1
Thermodynamics 1 4 3-2-0 2020A-10:   שנק רוני
2020A-11:   מזרחי   ניצן
2020A-12:   מזרחי   ניצן
x
365-1-2121 תרמודינמיקה 2
Thermodynamics 2
Thermodynamics 2 4 3-2-0 2019B-10:   שנק רוני
2019B-11:   מזרחי   ניצן
2019B-12:   מזרחי   ניצן
x 36212241
365-1-2211 תהליכים 1
Materials Processing 1
Materials Processing 1 3.5 3-1-0 2020A-10:   פרגה נחום
2020A-11:   סטרומזה   עינת
2020A-12:   סטרומזה   עינת
x 36512111, 36512121
365-1-2323 מעבדת חומרים 2
Materials Laboratory 2
Materials Laboratory 2 1.5 0-0-3 2019B-10:   וסרבלט אילה
2019B-20:   וסרבלט   אילה
2019B-30:   וסרבלט   אילה
2019B-40:   פרגה   נחום
x 36512313
365-1-3011 מטלורגיה פיסיקלית 1
Physical Metallurgy 1
Physical Metallurgy 1 3.5 3-1-0 2020A-10:   לאון אברהם
2020A-11:   לאון   אברהם
2020A-12:   לאון   אברהם
x 36512111, 36512121, 36511021, 36512011
365-1-3021 מטלורגיה פיסיקאלית 2
Physical Metallurgy 2
Physical Metallurgy 2 3.5 3-1-0 2019B-10:   אגיון ארנסט אליהו
2019B-11:   לאון   אברהם
2019B-12:   לאון   אברהם
x 36513011
365-1-3111 תכונות מכניות של חומרים 1
Mechanical properties of materials 1
Mechanical properties of materials 1 3.5 3-1-0 2020A-10:   שנק רוני
2020A-11:   הלל   גיא
2020A-12:   הלל   גיא
x 36511021
365-1-3121 תכונות מכניות של חומרים 2
Mechanical properties of materials 2
Mechanical properties of materials 2 3.5 3-1-0 2019B-10:   שנק רוני
2019B-11:   הלל   גיא
2019B-12:   הלל   גיא
x 36513111
365-1-3313 מעבדת חומרים 3
Materials Laboratory 3
Materials Laboratory 3 1.5 0-0-3 2020A-110:   פרגה נחום
2020A-120:   פרגה   נחום
2020A-130:   פרגה   נחום
2020A-140:    
x 36512323
365-1-3323 מעבדת חומרים 4
Materials Laboratory 4
Materials Laboratory 4 1.5 0-0-3 2019B-10:   וסרבלט אילה
2019B-20:   וסרבלט   אילה
2019B-30:   וסרבלט   אילה
2019B-40:   וסרבלט   אילה
x 36513313
365-1-3471 אפיון חומרים
Materials Characterization
Materials Characterization 3.5 3-1-0 2019B-10:   גולן יובל
2019B-11:   פרידמן   אופיר חיים
2019B-12:   פרידמן   אופיר חיים
x 36511021, 36512011, 36514441
365-1-3842 מעבר חום וחומר
Heat & Mass Transfer
Heat & Mass Transfer 3.5 3-1-0 2020A-10:   חיים מרדכי
2020A-11:   אוסטרובסקי   נטלי
2020A-12:   אוסטרובסקי   נטלי
x 20119171, 36512121
365-1-4013 מעבדת חומרים מתקדמת 5
Advanced Materials Laboratory 5
Advanced Materials Laboratory 5 1.5 0-0-4 2020A-110:   חיון שמואל
2020A-120:   חיון   שמואל
2020A-130:   חיון   שמואל
x 36513323, 36513471, 36514441 לא תפתח
365-1-4115 פרוייקט מחקרי פיסיקה חומרים
Research project Physical Materials
Research project Physical Materials 5 0-0-0 2020A-10:   אגיון ארנסט אליהוx 20119241, 20119811, 20311281, 20411571, 29911121, 36511021, 20119821, 20119841, 20311623, 20312371, 36512011, 201171, 2011131, 20312121, 20312281, 36512111, 15315051, 20312381, 20312553, 20313141, 36512121, 20312161, 20312653, 20313241, 20313271, 36512211, 36513011, 36513111, 36513313, 20312291, 36513021, 36513121, 36513323, 36513471, 2031111
365-1-4125 פרוייקט מחקרי 2 - פיסיקה חומרים
Research project Physical Materials 2
Research project Physical Materials 2 5 0-0-0 2019B-10:   אגיון ארנסט אליהוx 20119811, 20311141, 20311281, 20411571, 36511021, 29911121, 20119841, 20311623, 20312371, 36512011, 201171, 2011131, 20312121, 20312281, 36512111, 15315051, 20312381, 20312553, 20313141, 36512121, 36512021, 20312161, 20312653, 20313241, 20313271, 36512211, 36513011, 36513111, 36513313, 20312291, 36513842, 36513021, 36513121, 36513323, 36513471, 20312292, 20313111, 20313163, 36514013, 36514441, 20119641, 2031111, 20319081, 20119631, 20119541, 36514115
365-1-4141 התקני מוליכים למחצה
semiconductor devices
semiconductor devices 3.5 3-1-0 2019B-10:   אשכנזי נורית
2019B-11:   זילברבוש   אוהד
x 36513141, 20312121, 20313111, 20312421
365-1-4153 מעבדה למוליכים למחצה
Semiconducting Devices and Structure Properties - Laboratory
Semiconducting Devices and Structure Properties - Laboratory 1.5 0-0-3 2019B-10:   ג'רשנלי אלברט
2019B-20:   ג'רשנלי   אלברט
x
365-1-4441 דיפרקצית קרני איקס
Crystallography and X-Ray Diffraction
Crystallography and X-Ray Diffraction 3.5 3-1-0 2020A-10:   משי לואיזה
2020A-11:   יניב   גילי
2020A-12:   יניב   גילי
x 36511021
371-1-1601 יסודות מדעי המחשב
Foundations of Computer Science
Foundations of Computer Science 5 4-2-0 2019B-10:    
2019B-11:    
2019B-12:    
x
points points   06106408907000

ו) מקצועות חובה אחרים לפי מסלול/מגמה

מס׳ שם course-name נק״ז ש״ש group / website / teacher010304050608091012mami קדם
153-1-5041 אנגלית מתקדמים א - טבע והנדסה
English Advanced A
English Advanced A 0 4-0-0 2020A-10:   לרר סטפני
2020A-20:   לרר   סטפני
2020A-30:   בייטנברט   אלכסנדרה
2020A-40:   גולד   דוריאן
2020A-50:   קאהן   גואן
2020A-990:   גולד   דוריאן
x
900-5-2002 הדרכת בטיחות כימית וביולוגית
Tranining in Chemical & Biological Safety
Tranining in Chemical & Biological Safety 0 2-0-0 2019A-0:    
2019B-0:    
x קורס ממוחשב במודל
points points   00000000000

ז) מקצועות חובה אוניברסיטאיים

מס׳ שם course-name נק״ז ש״ש group / website / teacher010304050608091012mami קדם
153-1-5051 אנגלית מתקדמים ב - טבע והנדסה
English Advanced B
English Advanced B 2 4-0-0 2020A-10:   דוידסון-שרתוק מגי
2020A-20:   רוט   ריצרד משה
2020A-30:   דוידסון-שרתוק   מגי
2020A-40:   לרר   סטפני
2020A-50:   גרמן   רונית
2020A-60:   בייטנברט   אלכסנדרה
2020A-70:   גרמן   רונית
2020A-80:   דוידסון-שרתוק   מגי
2020A-90:   רוט   ריצרד משה
2020A-100:   בייטנברט   אלכסנדרה
2020A-110:   לרר   סטפני
2020A-120:   דרייר   איגור
xxxxxxxxxx x
299-1-1121 הכרת הספריה
Library Orientation
Library Orientation 0 0-0-0 2019A-10:    
2019B-10:    
xxxxxxxxxx x
900-5-5001 לומדה להכרת החוק והנהלים למניעת הטרדה מינית
Prevention of Sexual Harassment: The Israeli Law and the University Regulations
Prevention of Sexual Harassment: The Israeli Law and the University Regulations 0 0-0-0 2020A-10:    
2020A-20:    
2020A-30:    
2020A-40:    
2020A-60:    
2020A-100:    
2020A-110:    
2020B-10:    
2020B-20:    
2020B-30:    
2020B-40:    
2020B-60:    
2020B-100:    
2020B-110:    
xxxxxxxxxxx
points points   22222222220

סיכום נק״ז חובה לפי מסלול/מגמה

מס׳ שם course-name נק״ז ש״ש group / website / teacher010304050608091012mami קדם
ס״כ נק״ז total points 115.5157.5119170.5111.5183.5116.51601059027